Książki audio - audiobooki dla każdego

Lista bestsellerów audiobooków:

Audiobooki promocje:

 

Audiobooki (książki audio) to książki czytane przez profesjonalnych lektorów lub aktorów. Idealnie nadają się do słuchania w czasie podróży, w korku lub wieczorem po całym dniu przed komputerem. Klasyka literatury, kursy językowe, poradniki. Każda książka audio jest w formacie MP3.

Znajdziesz u nas słuchowiska i interpretacje wybitnych dzieł literatury w wykonaniu najlepszych polskich aktorów. Audiobooki to doskonałe rozwiązanie dla osób zapracowanych, słuchających ksiązek w czasie pracy przy komputerze, podczas ulicznych korków czy długiej monotonnej podróży jako pasażer w samochodzie czy w pociągu. Wspaniałe książki audio czytane są przez zawodowych aktorów jak Artur Barciś, Anna Dymna, Maja Ostaszewska czy Daniel Olbrychski.

Audiobooki to nowatorska forma odkrywania literatury, szczególnie popularna wśród zabieganego, młodego pokolenia. Jeśli chcesz nagrać płytę CD mp3 upewnij się, że Twój odtwarzacz w samochodzie odtwarza pliki mp3. Wystarczy też nagrać książki audio na pendrive i podłączyć do samochodowego odtwarzacza audio. Jeśli posiadasz w samochodzie lub w domu odtwarzacz starszego typu, możesz przeformatować pliki na format CD audio (nagrać płyty CD audio). Jednak należy pamiętać że na płycie CD audio mieści się standardowo do 80 minut nagrania, i w przypadku długich książek trzeba będzie nagrać większą ilość płyt.

Książki audio (audiobooki), kursy audio są podzielone na rozdziały, lub inne mniejsze części, które ułatwią odtwarzanie od przerwanego i zapamiętanego fragmentu. szczególnie przy słuchaniu na przenośnych odtwarzaczach mp3, mp4, ipodach, tabletach czy zwykłych komórkach. Słuchanie podczas jazdy autobusem do szkoły, pracy, biegania, czy spaceru łączy przyjemne spędzanie czasu ze świadomością że wykorzystujemy czas maksymalnie. Zawsze też kurs audio możemy wielokrotnie powtarzać i szybko wrócić do momentu w którym zakończyliśmy ostatnio jego słuchanie. Ponadto niektóre odtwarzacze mp3 (np. iPod ) posiadają funkcje zapamiętujące automatycznie miejsce w którym przerwano odtwarzanie.

Szukasz książki audio? Dobrze trafiłeś! Poniżej podaję linki do poszczególnych działów gdzie można znaleźć i kupić konkretne audiobooki mp3:

Promocje książek informatycznych, biznesowych, o zdrowiu i podróżowaniu:

 

© 2007-2013 audiobooki